O nás

Jsme zavedená, česká agentura poskytující servis a poradenství ve všech oblastech marketingové komunikace. Náš online tým se zaměřuje na oblast webových projektů a komunikace ve virtuálním prostředí. Vytvořili jsme desítky úspěšných webových stránek, e-shopů a marketingově komunikačních kampaní. Sdružujeme in-house všechny potřebné profesionály, kteří zajistí úspěšnou realizaci a správu všech projektů. Jenomže to nemůže stačit. Za dobu, po kterou jsme aktivní na českém a slovenském trhu, jsme si definovali klíčové hodnoty, které vyznáváme a které sdílíme se svými klienty.

Svoboda

SVOBODA

Jsme svobodná firma. Všichni se podílíme na jejím řízení a směřování. Hlavními hodnotami, které uznáváme, jsou respekt a vzájemná důvěra. Věříme si navzájem. Věříme našim klientům. A oni věří nám.

OTEVŘENOST

Jsme zodpovědní a transparentní v komunikaci. Jsme přesvědčení, že to vede k vyšší motivaci a angažovanosti všech, kteří tu pracují. Svoboda pro nás znamená také kreativitu. Svobodní lidé hledají nová řešení a inovativní postupy.

KNOW-HOW

Jsme tady už od roku 1997! Za tu dobu máme zkušenosti s nejrůznějšími klienty a jejich projekty. Dokonale jsme si ověřili, co funguje, a co ne. Ale vůbec nejvíc nás láká vydávat se novými, nevyšlapanými cestami a vymýšlet pro vás originální řešení úplně od nuly.

Zastavte se na kafe.

Kontaktujte nás,
těšíme se na vás

Kontakt