Video

Tohle video se povedlo.
Na beton

Video, jako je tohle, má svoje specifika. Co na něm jeho diváci uvidí? Chlapy oblečené v montérkách, kupu stavebního materiálu a tvrdou práci na čerstvém vzduchu. Ale také spoustu makro záběrů, detailů a popisků. To všechno s jedním cílem – názorně ukázat, jak postupovat při stavbě plotů, pokládce dlažby nebo při zahradních úpravách, při kterých zákazníci využívají betonové prvky od společnosti CS-BETON.

Scénář ke každému ze sedmi instruktážních filmů jsme připravili ve spolupráci s klientem. Ale zbytek už byl v naší režii. Doslova. Kromě režiséra se „na place“ pohybovali kameraman, zvukař a další technické profese nutné pro kvalitní natáčení. Zkrátka tvrdá a náročná práce na horkém letním slunci to nebyla jen pro modelové fachmany, ale také pro celý filmařský štáb. Ještě že jsme kromě všech produkčních prací mysleli taky na občerstvení a osvěžení…

Video, které vzniklo na břehu Labe

Všechny ukázky pracovního postupu se natáčely přímo na centrále společnosti CS-BETON v Litoměřicích – Velkých Žernosekách. Pro záběry již hotových realizací jsme si ale zajeli také na referenční stavby v nejbližším okolí. S hodinami nasbíraného a natočeného materiálu jsme se pak na několik týdnů zavřeli do střižny a začala ta méně zajímavá, ale stejně důležitá část práce – postprodukce. Střih. Zvuk. Titulky. A pak už jen kolečko oprav a úprav hrubého materiálu do podoby, která splňovala všechny představy našeho klienta.

Společnost CS-beton je ryze česká rodinná firma zabývající se výrobou betonových výrobků. Od založení společnosti v roce 1992 je veškerá produkce soustředěna do výrobního závodu na břehu Labe ve Velkých Žernosekách. Společnost zaměstnává přes 300 zaměstnanců a patří k významným zaměstnavatelům v regionu. Betonové prvky pro zahradní a venkovní architekturu od společnosti CS-beton můžete vidět u rodinných domků, parkovištích nákupních center a na dálnicích a letištích v celé střední Evropě.

Další ukázky z této série instruktážních videí najdete zde.

Zastavte se na kafe.

Kontaktujte nás,
těšíme se na vás

Kontakt