Webové stránky

Refresh vizuálního stylu asociace ADMEZ.

Vizuální styl je jedním z důležitých aspektů, které definují značku či firmu jako takovou. Atraktivita a aktuálnost vizuální stránky se ale samozřejmě mění, proto je nasnadě ve chvíli, kdy přestane odpovídat představám o značce či ji adekvátně prezentovat, uvažovat o její změně. Ve spolupráci se společností ShopUP jsme koncem roku 2019 aktualizovali vizuální styl asociace ADMEZ. 

Od klienta jsme dostali grafiku i texty. Na nás pak byla technická realizace, kódování a programování nových stránek tak, aby vypadaly přesně podle klientových představ. A aby byly funkční. Velký důraz jsme přitom kladli na rychlost stránek a maximální administrovatelnost aplikace.   

Organizace ADMEZ – Asociace direct marketingu, e-commerce a zásilkového obchodu – je profesní sdružení právnických a fyzických osob podnikajících v přímém marketingu a prodeji na dálku. Zastřešuje oblasti přímého marketingu včetně digitálního, databázového marketingu, mailingových služeb, prodeje na dálku, call center a mobilního marketingu. 

Zastavte se na kafe.

Kontaktujte nás,
těšíme se na vás

Kontakt