Video

Video poradí,
jak na překlady

DIY. Společnost Wienerberger počítá s tím, že stavbu rodinného domu lze zvládnout i svépomocí. Sólo stavebníkům poskytuje vždy co nejlepší servis. Ve spolupráci s naší agenturou tak vznikl video návod, jak s materiálem od Wienerbergeru vyřešit překlady nade dveřmi a nad okny. Trochu produktové video a zčásti instruktážní film.

Za jeden natáčecí den muselo být hotovo. Video technika a všichni profíci „od filmu“ včetně režiséra, dvou kameramanů, asistenta kamery, osvětlovačů či maskérky, to byl náš part. Klient zase dodal obsah – rozestavěný ukázkový dům, mistry-zedníky a zdicí materiál, včetně předmětů doličných, překladů KP 7.

 Ještě předtím ale kreativní týmy z Wienerbergeru i Amdenu zapracovali na scénáři a shodli se na jeho finální podobě,“ říká projektový specialista Amdenu Jakub Hortenský. Posledními úpravami scénář prošel přímo v místě natáčení, kde jsme ještě vychytali drobné detaily v kontextu prostoru. A pak už přišly ke slovu „stroje“ – tedy zednické lžíce zabořené do malty a objektivy kamer namířené pod ruce stavařů. Instruktážní a produktové video muselo ukázat všechno, co k úspěšnému uložení překladů nad okenními a dveřními otvory patří: nástroje, materiál, správný postup i jeho načasování.

Co pro vaše video připravíme?

  • scénář (nebo vám s ním pomůžeme)
  • natáčecí štáb
  • video techniku
  • výběr a přípravu prostoru před natáčením
  • produkci videa
  • post produkci videa

Video: z placu do střižny

Jak z několika hodin hrubého materiálu vytvořit zhruba pětiminutový snímek? To je práce pro střihače, který nejlepší záběry seskládá do krátkého filmu, ve kterém na sebe všechno navazuje (a vypadá tak snadno 😉). Po schválení hrubého střihu klientem jsme mohli jsme pokročit k další fázi. Opatřit video připravenými titulky, přidat hudbu, voiceover a doplnit grafiku. „Ověřili jsme si, že za ideálních okolností jsme schopni zakázku podobného rozsahu připravit, zrealizovat a odevzdat klientovi během měsíce,“ uzavírá Jakub Hortenský.

Zastavte se na kafe.

Kontaktujte nás,
těšíme se na vás

Kontakt