fbpx
Rozhýbejte svou prezentaci.

Nabídněte svým zákazníkům dynamický obsah.

Lidé na webu, sociálních sítích, ale také na veletrzích nebo roadshow velmi dobře reagují na video obsah. Zejména, když máte jasnou cílovku, dobře popsané marketingové cíle a správně zvolenou formu videa. Že si v tom tak docela nevíte rady? Nechte to v klidu na nás. Výsledné video bude mít jasný a dobře odvyprávěný příběh. A bude odpovídat vašim obchodním cílům i rozpočtu, který si předem nastavíme.

KRÁTCE, SVIŽNĚ, S EMOCEMI.

Video marketing: od GIFu k reklamnímu spotu.

Začít můžete jednoduššími formami pohyblivých obrázků – třeba GIFem za pár stovek. Ve videu může také ožít jen váš text. Ale pochopitelně umíme i mnohem složitější animace. Zadat si u nás můžete výrobu krátkého promo videa na sociální sítě. Záznam přednášky nebo prezentace. Chtějte od nás delší video spoty. Vymyslete s námi špičkové produktové, propagační nebo korporátní video. A víte, co fakt dobře funguje? Instruktážní video! Ukažte svým zákazníkům, jak správně položit podlahu. Jak do detailů vypadá dům či auto jejich snů. Anebo jak rychle postavit a zase sbalit stan.

KREATIVNÍ TÝM NA VAŠÍ STRANĚ.

In-house video produkce.

Spolupracovat budete s naším video produkčním týmem TheCompany. Režisér? Scénárista? Kameraman? Zvukař? Máme. Stejně jako vlastní technické vybavení včetně digitálních kamer nebo stabilizátorů pro dynamické záběry. Natočíme, co bude třeba. Na zemi, ve vzduchu i pod hladinou. Podívejte se  na ukázky našich videí.

Příklady táhnou.

Vybrané reference

Co všechno pro vás zajišťujeme

Zastavte se na kafe.

Kontaktujte nás,
těšíme se na vás

Kontakt