MARKETINGOVÁ VIDEA

Využijte jeden z nejúčinnějších marketingových nástrojů k prezentaci značky, produktů a služeb. Ovládněte s námi online svět reklamních videí. Tvoříme reklamní prodejní i brandová videa v souladu s vašimi cíli.

BUSINESS DEVELOPMENT VIDEA

Zaujměte zákazníky a zvyšte prodej za pár minut díky kvalitnímu produktovému videu. Představíme váš produkt a poskytneme vašim zákazníkům veškeré informace. Rychle a jasně. Nechte produktové video mluvit i prodávat za vás.

HR VIDEA

Hledejte nové talenty a zaujměte své budoucí zaměstnance pomocí kariérních videí. Prezentujte svou firmu jako místo, kde chtějí pracovat. Vytvoříme kreativní náborové video, které osloví ty správné lidi.

KREATIVNÍ TÝM K VAŠIM SLUŽBÁM

Ukázaná
platí

Přitáhnout a udržet pozornost zákazníků. Snadnou formou a bez zbytečných řečí předvést vaši značku, produkt či službu. Najít perfektní zaměstnance… To všechno umíme! Exkluzivně spolupracujeme s video produkčním týmem z The Company, se kterým vytváříme atraktivní video spoty, které TO řeknou za vás.

PROFESIONÁLNÍ VIDEO PRODUKCE

Videa vládnou (online) světu

Komplet pro vás zajistíme TV a online spoty, promo videa, produktová videa, image videa, video prezentace, korporátní videa, HR náborová videa, 2D a 3D animace, sponzorské vzkazy, case study videa, testimonial videa, content videa, BOZP videa, video návody / tutorialy, video záznamy, online streamy, eventová videa, reportáže, dokumenty a publicistika.

KVALITNÍ, EFEKTIVNÍ, S PŘIDANOU HODNOTOU

Kompletní
služby

S The Company máme k dispozici technické vybavení včetně digitálních kamer nebo stabilizátorů pro dynamické záběry. Náš tvůrčí tým vymyslí nadupaný scénář, aby video nejen splnilo svůj účel, ale posílilo pozitivní image vaší značky. Společně to dotáhneme do konce.

Naši spokojení klienti

Napište nám

Chcete poptat realizaci akce? Máte dotazy? Neváhejte nás kontaktovat.