BUDUJTE VZTAHY ONLINE.

Zůstaňte v kontaktu se svými zákazníky.

Unikají vám kvůli zrušeným konferencím cenné kontakty? Zůstat ve spojení se svými obchodními partnery je možné i tehdy, když tomu okolnosti nepřejí. Dokonce existuje cesta, jak svou marketingovou komunikaci ještě zkvalitnit! Klientům můžete být stále nablízku a nemusíte přijít o to, co jste tak dlouho budovali. Vztahy. Kontakty. Vliv. Spojit se s nimi můžete virtuálně díky kvalitně připravenému video obsahu a intuitivnímu prostředí webové aplikace. A peníze? Bez obav. Vaše portálová konference na sebe dokáže vydělat!

Virtuální portálové konference 2
MAXIMALIZUJTE SVŮJ DOSAH.

Oslovte velké množství klientů v jeden okamžik.

Tahle konference není naživo. A to její největší výhoda. Jako uživatelé se v online prostředí chováme jinak než v reálu. Dělat konferenci jako live stream proto podle nás nedává smysl. Veškerý obsah, jako jsou video přednášky, instruktážní videa nebo třeba prezentace nového produktu, si vaši zákazníci pustí mnohem raději ve chvíli, kdy mají dostatek času a klid se soustředit. A ke sledování videí nebo pročítání příloh se mohou kdykoliv vrátit. Touhle cestou se vám navíc podaří oslovit mnohem víc zákazníků a obchodních partnerů než klasickou konferencí.

STAŇTE SE HVĚZDOU OBORU.

Připravte technicky dokonalý, a přitom zábavný obsah.

Obsah, který vám pro virtuální konferenci pomůžeme připravit, bude na nejvyšší technické úrovni. Skvělý obraz, zvuk, graficky vyladěné virtuální prostředí. To vše jsou ale jenom nástroje, které slouží k tomu, abyste všem důležitým lidem předali zajímavé a nové informace o své firmě, vašich produktech, inovacích… A vždy ve formě, která je udrží u obrazovek.

Zastavte se na kafe.

Kontaktujte nás,
těšíme se na vás

Kontakt