Online kampaň

S realitní kanceláří 100klíčů jsme vsadili na transparentnost. A nadsázku.

Realitní kancelář 100klíčů je na českém trhu celkem ojedinělým jevem. Kromě toho, že poskytuje po celé ČR pomoc s prodejem a pronájmem nemovitostí, aktivně se snaží o kultivaci realitního světa a o edukaci potenciálních klientů i široké veřejnosti. Agenturu Amden oslovili s potřebou marketingové podpory. A tu jsme jim moc rádi dali. 

Hlavním cílem spolupráce bylo zvýšení povědomí o značce a zároveň oslovení potenciálních klientů, partnerů i spolupracovníků. Jak ale v realitní džungli plné nástrah a pastí dát vyniknout firmě, která klade důraz na odbornost, profesionalitu a transparentnost?  

Vsadili jsme právě na to a postavili kampaň na nejdůležitějších otázkách, které si během prodeje či pronájmu nemovitostí klade úplně každý. 

A taky na nadsázku. 

V rámci marketingové komunikace jsme spustili brand awarness a PPC kampaně s cílem oslovení veřejnosti a zvýšení povědomí o značce.  

100KLÍČŮ 
Ryze česká realitní společnost založená manažery se zkušenostmi z vrcholového managementu. Zaměřuje se na těsné propojení světa realit a finančního sektoru. Společnost 100klíčů má realitní zastoupení po celé ČR, především v Praze a Brně. Jejím cílem je kultivovat a zlepšit úroveň realitních služeb v České republice. 

Zastavte se na kafe.

Kontaktujte nás,
těšíme se na vás

Kontakt