Online kampaň

Betonpres – firma, které leží na srdci střecha české rodiny.

Několik generací pracujících pospolu a neustále se rozšiřující výroba ‒ to je Betonpres ‒ rodinná firma z jižních Čech a jeden z nejvýznamnějších výrobců betonové střešní krytiny. Společnost Betonpres je unikátní kombinací výroby vysoce kvalitních produktů a lidského přístupu firmy, které leží na srdci střecha české rodiny. Amden pro tuto firmu vytváří a realizuje marketingovou komunikační strategii. 

Po mnoha workshopech se zástupci firmy i průzkumech veřejného mínění jsme marketingovou komunikaci postavili na hodnotách společnosti, jako jsou kvalita, poctivost i udržitelnost a spustili celoroční brand awarness a produktové PPC kampaně. Cílem placených kampaní bylo oslovení nejširší veřejnosti a zvýšení povědomí o značce. Produktová kampaň se zaměřila na propagaci novinky v portfoliu společnosti Betonpres ‒ černou střešní tašku.  

 Pro splnění těchto cílů jsme potřebovali: 

 • Správně nastavit Google Analytics a tracking kampaní 
 • Spustit PPC kampaně ve vyhledávání 
 • Zpracovat precizní remarketingovou strategii 
 • Optimalizovat kampaně 
 • V průběhu kampaně optimalizovat a upravovat KW do long-tail výrazů
  pro lepší zaměření relevantní návštěvnosti
   
 • Vytvořit kampaň na sociálních sítích 
 • Spravovat Facebookový profil 

Jedním z důležitých bodů je i dodržování jednotného komunikačního tónu ‒ společnost Betonpres jde cestou odborně-popularizační, která má za cíl srozumitelně a lidsky předat informaci i těm, kteří se v “střechařském“ oboru nepohybují. Cílovou skupinou tak byli hlavně pokrývači, ale třeba i lidé, kteří chtějí začít stavět a hledají vhodnou značku. 

V rámci sociálních sítí Facebook a Instagram tvoříme kompletní obsah, texty, grafiku a zajišťujeme, aby se příspěvky dostaly k publiku formou placené reklamy a tzv. darkpostů. Obsahem příspěvků pro webové stránky společnosti i sociální sítě bývají například aktuality, produktové články či návody, jak při stavbě střechy postupovat. Vytváříme tak pravidelný proud novinek – produktových i technologických – součástí jsou i volnočasová témata. 

Kompletní informace o spolupráci se společností Betonpres najdete zde. 

Zastavte se na kafe.

Kontaktujte nás,
těšíme se na vás

Kontakt