Video

Instruktážní video:
Jak zdí a omítají mistři

Zlaté české ručičky v akci. A ve filmu. Kromě nich v hlavní roli také cihly plněné minerální vatou, malta, zdicí pěna, jádrová omítka… Instruktážní video určené profíkům, kteří pracují s jednovrstvými pálenými cihlami Porotherm a na něj nanášejí lehčenou omítku Maxit, vzniklo během dvou natáčecích dnů.

Aby natáčení skončilo stavařským happy endem, trochu jsme pomohli kolegům z Wienerbergeru se scénářem, který už měli připravený. Absolvovali jsme obhlídku dvou vytipovaných lokací, kde by se natáčení videa dalo realizovat. A nakonec vybrali vhodnější z nich. Ukázalo se, že kvůli rozmarům podzimního počasí bude lepší záběry pořídit v interiéru. Tam po celé dva natáčecí dny působil náš video tým ve složení: režisér, kameramani a produkční.

Video se dotváří v postprodukci

Tím ale video teprve začalo vznikat. Stejně důležitá je totiž postprodukční práce: střih, doplnění grafiky, titulků nebo voiceover. Finálně zpracované instruktážní video nejdřív viděl náš klient. „A pak s ním začal oslovovat své partnery, především stavební firmy, které se společností Wienerberger dlouhodobě spolupracují. Ale také individuální zákazníky, kteří staví svépomocí,“ říká Gabriel Pokorný, obchodní ředitel Amdenu.

Teď se na něj můžete podívat i vy.

Náš klient Wienerberger: Stavební materiály pro vaši stavbu
Společnost Wienerberger nabízí komplexní řešení pro bydlení v domech s keramickou obálkou. Základem systémového řešení pro moderní bydlení je využití synergie propojení cihelného systému Porotherm, pálené střešní krytiny Tondach, lícového zdiva Terca a cihlové dlažby Penter. Pokud vás zajímá víc, podívejte se sem.

Čeká vás podobný video projekt?
Ozvěte se nám…

Zastavte se na kafe.

Kontaktujte nás,
těšíme se na vás

Kontakt